Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

22 січня 2018 року з нагоди відзначення Дня Соборності України з метою виховання в підростаючого покоління патріотизму, національної свідомості, демократичних цінностей, поваги до минулого українського народу в Мар’їнській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 для учнів 1-11 класів учителем Чаус Т.Г. та учнями 11 класу  було проведено годину державності «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». Одинадцятикласники розповіли присутнім який важкий шлях пройшла Україна, щоб здобути незалежність та соборність своїх земель. Учні переглянули документальні відео, присвячені обласним містам України «Це моя Україна» та становленню Соборної держави України «Акт Злуки. Хроніки 22 січня 1919 року».

Учні початкових класів цього ж дня провели флеш-моб «Ланцюг єднання» та намалювали ілюстрації на тему «Я люблю тебе, рідна країно!»; класні керівники з учнями 5-6 класів організували флеш-моб «Єдина Україна».

DSCN0758 — копия

DSCN0767 — копия

22 січня 2018 року о 8.00 годині Костянтинівським СБК був проведений тематичний вечір: «Соборність. Єдність. Неподільність», приурочений до 99-річниці Дня Соборності України.

Учні 11 класу читали вірші Т.Г.Шевченка та заспівали українські пісні. Саша Кісєльова та Аліна Халіна виконали пісні: «Мова єднання», «Україна – це ти», Дмитро Сударков – «Синє небо, жовте поле». Ведуча художній керівник Кліщ І.В. розповіла про свято. Працівники сільського будинку культури поглибили знання учнів з історії виникнення свята Соборності України, ознайомили з цікавими фактами про Україну. Учні та вчителі Костянтинівської загальноосвітньої школи спільно з працівниками СБК зробили ланцюг єднання, показавши цим, що наша країна Єдина і ніхто, ніколи не зможе порушити територіальну цілісність нашої держави.

Новый рисунок — копия

Новый рисунок (1) — копия

Новый рисунок (2) — копия

22 січня   2018   року з нагоди Дня Соборності України учні та вчителі Зорянської загальноосвітньої школи провели усний  журнал “Великий день єднання”,  щоб показати здатність українського народу бути єдиними, вільними, незалежними та з метою    виховання  почуття  гідності  і  патріотизму  за свою  державу.

Новый рисунок (3) — копия

Новый рисунок (4) — копия