Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг  призначається виходячи з розміру середньомісячного сукупного доходу осіб за попередній календарний рік. Якщо субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається у I кварталі року, середньомісячний сукупний дохід визначається за перші три квартали попереднього року.

Субсидія призначаеться за наявності різниці між розмірами плати за житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке побутове паливо в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами й обсягу визначеного Кабінетом міністрів України обов’язкового відсотка платежу.

Норми житла: 13,65 м2на кожну зареєстровану особу + 35,22 м2на сім’ю (18,87 м2).

Нормативи споживання природного газу: на опалення житла (в опалювальний період) – 5,5 м3 на 1 м площі; для приготування їжі (газова плита) – 4,4 на людину; для приготування їжі й підігріву води (газова плита при відсутності гарячого водопостачання та  газового водонагрівача) – 7,1 м3 на людину; для приготування їжі й підігріву води ( газова плита при наявності газового водонагрівача) – 14 м3 на людину.

Нормативи споживання гарячого, холодного водопостачання та водовідведення: централізоване постачання холодної води – 2,4 м3 на людину; централізоване постачання гарячої води – 1,6 м3 на людину; централізоване постачання холодної води (при відсутності гарячого водопостачання) – 4,0 м3 на людину; централізоване водовідведення – 4,0 м3 на людину.

Норми споживання електричної енергії: на опалення житла ( в опалювальний період) – 65 кВат/год на 1 м2 площі; у будинках обладнаних стаціонарними електроприладами ( при наявності  гарячого водопостачання) -130 кВат/год на одну людину + 30 кВат/год на кожну наступну, але не більше 250 кВат/год на місяць; у будинках обладнаних стаціонарними електроприладами ( при відсутності  гарячого водопостачання) 150 кВат/год на одну людину + 30 кВат/год на кожну наступну, але не більше 270 кВат/год на місяць; у будинках, обладнаних стаціонарними електроприладами ( при наявності  гарячого водопостачання) – 90 кВат/год на одну людину + 30 кВат/год на кожну наступну, але не більше 210 кВат/год на місяць; у будинках, обладнаних стаціонарними електроприладами (відсутності  гарячого водопостачання) -120 кВат/год на одну людину + 30 кВат/год на кожну наступну, але не більше 240 кВат/год на місяць.

За детальними роз’ясненнями звертатися за адресою: м. Курахове, пр-т Соборний буд.4, каб. №3 та до уповноважених осіб міських, сільських рад за місцем проживання. Тел: 3-25-60.