Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Співчуття з приводу трагичної загибелі директора Мар’їнського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Руслана Лубинського та його дружини Надії Лубинської, заступника директора Курахівського ліцею «Престиж»

5 жовтня  2019 року  трагічно загинули директор Мар’їнського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Руслан Борисович Лубинський та його дружина Надія Юріївна Лубинська, заступник директора Курахівського ліцею «Престиж».

Відійшли у вічність люди у розквіті сил та життєвої енергії, люди сміливі, принципові та чесні, які мали авторитет та повагу у своїй громаді.

Мар’їнська районна державна адміністрація, районна військово-цивільна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким подружжя у зв’язку з їх трагічною загибеллю. Це непоправна втрата для всього району, ми глибоко співчуваємо вам та розділяємо з вами гіркоту та біль цієї трагедії.  Світла пам’ять про Руслана Борисовича та Надію Юріївну  буде навіки жити у їх добрих справах, спогадах рідних, близьких, друзів, знайомих та колег.

Вічна їм пам’ять…

020288598d1bb28bbf127183343c8fbe_XL