Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Співпраця центру зайнятості з військовим комісаріатом

Питання набору громадян на військову службу за контрактом залишається для України актуальним.                 08 серпня в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України для безробітних. Захід проведено спільно з  представником Мар’їнського районного військового комісаріату Мариною Летуновською.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Часник зазначила: «Служба зайнятості, організовуючи подібні заходи, виступає посередником між працівником та роботодавцем. Збройні Сили України на сьогодні є саме тим роботодавцем, який готовий брати на роботу та платити гідну заробітну плату».

Марина Летуновська проінформувала присутніх щодо можливості проходження військової служби за контрактом, ознайомила з перевагами служби в Збройних силах України; розповіла про перспективи, грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників. Учасники заходу дізналися про військові частини, які найбільше потребують укомплектування, отримали інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.

1 — копия — копия

За інформацією

Мар’їнського РЦЗ