Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Співпраця Мар’їнського районного центру зайнятості з підприємством ТОВ «БК-Ерідан»

Мар‘їнський районний центр зайнятості тісно співпрацює з новоствореним будівельним підприємством «БК-ЕРІДАН», який має пріоритетний вид економічної діяльності. Завдяки проведеному  21 вересня 2016 «Дню відкритих дверей на виробництві»,  роботодавець задовольнив свої потреби по підбору робітників за робітничими професіями: підсобний робітник та слюсар будівельний. В заході прийняли участь 25 безробітних, з них 4 особи, такі, що мають статус внутрішньо переміщених осіб. Так, завдяки організованому заходу вдалося доволі швидко вирішити питання працевлаштування одного безробітного та оформлення 10 безробітних на роботи тимчасового характеру. Пройшовши співбесіду з керівником підприємства безробітний отримав направлення від центру зайнятості для того, щоб підвищити кваліфікацію за допомогою проходження стажування на самому виробництві з подальшим працевлаштуванням з компенсацією єдиного соціального внеску.

Під час проведення заходу фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з послугами, що надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям, особливо звернули увагу на працевлаштування безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності з компенсацією єдиного соціального внеску.

Мар’їнський  районний центр зайнятості дбає аби роботодавці як найшвидше знайшли потрібних працівників, а шукачі роботи – місця праці. Тому метою проведення заходу є оперативне задоволення кадрових потреб роботодавця, організація підвищення кваліфікації безробітних за потрібними професіями, інформування населення про послуги служби зайнятості, стан ринку праці, зміни в законодавстві.

Керівник підприємства «БК-ЕРІДАН» Сергій Москаленко ознайомив присутніх із специфікою роботи свого будівельного підприємства, яке займається капітальним будівництвом та реконструкцією об’єктів житлового фонду та промислових будівель і споруд. Розповів стисло про  актуальні вакансії, заробітну плату, графік   роботи та умови праці на підприємстві, а також подякував своєму соціальному партнеру – районному центру зайнятості за допомогу, увагу, їхній професіоналізм та співпрацю, завдяки якій кожен учасник отримав бажаний результат.