Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Співпраця Мар’їнського РЦЗ з ПАТ «АПК – ІНВЕСТ»

З метою якісного підбору необхідних працівників та для ознайомлення шукачів роботи з підприємством фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості 9 березня 2017 року провели День відкритих дверей на підприємстві ПАТ «АПК – ІНВЕСТ».

ПАТ «АПК – ІНВЕСТ» в м.Покровськ – перспективне підприємство з чисельністю персоналу 2,3 тис. чоловік. Для його подальшого розвитку потрібні кваліфіковані кадри за сприянням у пошуку  яких роботодавець звернувся до фахівців Мар’їнського РЦЗ.

В даному  заході прийняли участь 39 безробітних, з них 6 осіб з числа внутрішньо переміщених і декілька осіб із зайнятого населення. Спеціаліст з підбору персоналу ПАТ «АПК – ІНВЕСТ» Марина Романович презентувала безробітним вакансії, ознайомила з особливостями та режимом праці, основними вимогами до претендентів та рівнем заробітної плати. Після співбесіди з представником підприємства безробітні заповнили анкети й отримали запрошення на екскурсію на самому виробництві з подальшим офіційним працевлаштуванням з повним соціальним пакетом.

Під час проведення заходу фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з послугами, які надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям.

Мар’їнський  районний центр зайнятості дбає аби роботодавці як найшвидше знайшли потрібних працівників, а шукачі роботи – місця праці. Тому метою проведення заходу є оперативне задоволення кадрових потреб роботодавця, інформування населення про послуги служби зайнятості, стан ринку праці, зміни в законодавстві.