Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Спортивні змагання з нагоди тижня фізичної культури та спорту

У Мар’їнській ЗОШ № 2 з  метою пропаганди здорового способу життя з 11 по 15 грудня було проведено Тиждень фізичної культури та спорту. З цієї нагоди були організовані та проведені  різноманітні спортивні заходи.

Так, активними  учасниками  конкурсу малюнків і стіннівок під гаслом «Спортивний феєрверк» стали всі учні школи. Найактивнішими були учні 2, 5, 6 класів. Особливо глядачів вразили роботи Збіцької Катерини (10 клас), Зволінської Єлизавети (11 клас), Костенко Злати (5 клас), Волобуєва Олексія (5 клас), Трифонової Олени (5 клас).

Корисним і пізнавальним для малечі  (1, 4 класи) був тренінг «Друзі з особливими потребами», проведений учителем Меланченко Н.І. Діти ознайомились зі спортивними  досягненнями паралімпійців України. Учитель розповіла про нашого земляка з м. Красногорівки Ярослава Сергійовича  Семененка – бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання .

Позитивним і динамічним став для учнів конкурс на краще виконання ранкової зарядки під девізом «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу!» Гарно і дружно виконували фізичні вправи учні 1 – 7 класів.

Учитель фізичної культури Голубова Д.О. провела змагання з волейболу (7 – 8 класи) і піонерболу (5 – 6 класи), естафету «Старти надії» (5 – 6 класи). Учитель Цибульник Н.І.  для своїх вихованців (3 – А клас) організувала естафету «Веселі старти». Змагались у грі з міні-футболу учні 3 – 5 класів та учні 7 – 8 класів під керівництвом тренера Авак’яна Ю. С. «Казкову фізкультуру» для учнів 2 класу провела вчитель Войтенко В.О. Класні керівники провели  олімпійський урок на тему «Про олімпійську славу України»,  на якому діти дізналися про історію виникнення олімпійських ігор та переглянули цікаві презентації.

Тиждень фізичної культури та спорту – це не лише змагання, а й сповнене незабутніх вражень та емоцій свято для наших діточок. Адже завдяки спорту в характері школярів з’являється місце і для спортивної спрямованості.

PinA0Z_V-PE

IMG_20171214_121323