Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Спортсмени Мар’їнського району посіли призові місця на фестивалі найкращих Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді

16 грудня 2019 року в м. Краматорськ у Палаці культури і техніки НКМЗ відбувся фестиваль найкращих Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді «Вершина – 2019», на якому уже втретє підводяться підсумки роботи вихованців та керівників гуртків Донецького обласного центру туризму та краєзнавства. Фестиваль зібрав 466 вихованців гуртків з Донецької області, серед учасників яких були вихованці гуртка зі скелелазіння  «Only Up» м.Курахове (керівник  Геревенко Андрій). Наша команда була представлена у таких номінаціях:

1. Прорив року – Шевченко Володимир (керівник  Геревенко Андрій).

2. Скелелаз року – Ломакіна Юнна (керівник Геревенко Андрій).

3. Гурток року туристсько-спортивного напрямку  – «Скелелазіння» (м.Курахове) (керівник Геревенко Андрій ).

4. Найрезультативніший тренер року  – Андрій Геревенко.

5. Приклад року – Андрій Геревенко.

6. Керівник гуртка року – Андрій Геревенко.

7 .Берегиня року – Світлана Ромашкова (гурток козацько-лицарського виховання «Джура» (керівник Верховська Наталія вчитель фізкультури Новоселидівського ЗЗСО).

8.Виховник року – Олександр Гетьман (гурток козацько-лицарського виховання «Джура» (керівник Верховська Наталія вчитель фізкультури Новоселидівського ЗЗСО).

А 21 грудня 2019 року  у м.Краматорськ на базі Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище» збірна команда зі скелелазіння «Only Up» м.Курахове (керівник  Геревенко Андрій) прийняла участь у фіналі Кубку Донецької області  зі  скелелазіння  серед учнівської молоді «RockCup». У змаганнях взяли участь 82 спортсмени із  м.Курахове (27 чол.), м.Добропілля, м.Білозерське, м.Краматорськ Донецької обл., а також юні спортсмени із Харківської обл. Змагання проходили на дистанції «Швидкість». Учасники змагань показали дійсно свою швидкість на дистанції.

Окрім вихованців гуртків участь у змаганнях взяли їх керівники та батьки учасників змагань.

За результатами змагань наші скелелази зайняли такі призові місця:

1. Юнаки 2012 р.н., і молодші: І місце – Разгільдєєв Денис;

2. Дівчата 2012 р.н,  і молодші :  ІІ місце – Шишко Вероніка.

3. Юнаки 2010-2011 р.н.
Гречук Даніїл – І місце;
Якименко Константин – ІІ місце.
4.Дівчата 2010-2011 р.н.
Ломакіна Юнна Олександрівна – І місце;
Донец Вероніка Павлівна – ІІ місце;
Гайдаш Марина Віталіївна – ІІІ місце.
5.Дівчата 2008-2009 р.н.
Франск Марія – ІІІ місце;
Юнаки 2006-2007 р.н.
Гаращук Артем – І місце;
Москаленко Назар – ІІ місце;
Бондарев Бмитро – ІІІ місце.

6. Дівчата 2006-2007 р.н.
Разгільдєєв Анастасія – ІІ місце;
Голобова Катерина – ІІІ місце.
7.Юнаки 2002-2003 р.н.
Сахаров Денис – ІІ місце.
Серед дорослих (батьки спортсменів):
Жінки:
Ломакіна Віта – І місце;
Бондарева Вікторія – ІІ місце;
Чоловіки:
Буценко Дмитро- ІІ місце;
Голобоков Тіхон- ІІІ місце.

Усі переможці були нагороджені грамотами та медалями Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Мар`їнська райдержадміністрація вітає наших cкелелазів та їх тренера,  бажає не зупинятися на досягнутому!!!

1 - копия - копия изображение_viber_2019-12-27_08-54-11 - копия - копия

изображение_viber_2019-12-27_08-54-12 - копия - копияизображение_viber_2019-12-23_20-42-55 - копия