Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Стартує програма «Соціально-психологічна консультативна допомога вразливим групам населення Донецької області»

Громадська організація «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» разом з Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» (далі – ДРУЦКРОІ «Донбас») за підтримки програми ПРООН «Налагодження взаємодії між різними професійними та соціальними групами для підвищення рівня соціальної рівності за допомогою діалогового підходу» починають втілення програми «Соціально-психологічна консультативна допомога вразливим групам населення Донецької області».

Завдання програми: полегшення наслідків коронавірусу у пільгових громадах Донецької області шляхом надання соціально-психологічної консультативної допомоги вразливим групам населення (особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та їх батьки) Донецької області по телефону, шляхом відео-конференцій через платформу ZOOM та через вебінари.

Мета програми: захистити вразливу групу населення від психологічної напруги, яка була викликана обставинами у країні та світі в цілому, надати кваліфіковану допомогу в умовах вірусної інфекції COVID-19 з урахуванням інформаційних матеріалів розбудови миру і охорони здоров’я.

Консультування з питання проходження комплексної реабілітації осіб з інвалідністю від 18 років у Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас». Адреса: м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 32, здійснюється за телефоном: (095) 013 38 81. Сайт: dmcpri.in.ua

Громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» проводяться психолого-соціальне консультування по телефону, шляхом відео-конференції, вебінарів та онлайн творчих майстер-класів для поліпшення психологічного та емоційного стану людей з інвалідністю. Вона пропонує корисне проведення часу вдома завдяки творчим онлайн майстер-класам, кулінарним відео-навчальним заняттям з використанням ерготерапії у побуті, занять з адаптивної йоги сидячи, та вебінарів.

Контактні особи: практичний психолог Державної реабілітаційною установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» Новгородова Анастасія Сергіївна, соціальний працівник Державної реабілітаційною установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» Анохіна Ганна Юріївна, моб. телефон (095) 013 38 81.

Фахівцями Державної реабілітаційною установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» надається консультування та поширення інформації онлайн у групі в соціальній мережі Фейсбук  «ГО «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» (https://www.facebook.com/powdnd).