Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Регуляторна політика

2019

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, Степненська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів: «Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік на території Степненської сільської ради», «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на 2020 рік Степненської сільської ради Мар’їнського району Донецької області», розробником проектів регуляторних актів є Степненська сільська рада.

Основною метою проекту регуляторного акта є встановлення місцевих податків і зборів на території Степненської сільської ради.

Дані проекти рішень, аналіз їх регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Мар’їнської Районної Державної Адміністрації http://mar.gov.ua/ та роздруковане в паперовому вигляді за адресою: Донецька область, Мар’їнський район, с. Степне, вул. Центральна, 1а.

Зауваження та пропозиції до проектів регуляторних актів приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення.

Відповідальна особа сільський голова Степненської сільської ради Шаповалов Геннадій Васильович електронна адреса 05379270@mail.gov.ua

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOCX)