Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Сучасний світ професій

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості продовжують профорієнтаційну роботу зі школярами району.   Цього разу профконсультанти завітали до учнів Красногорівських ЗЗСО № 2 та № 5.

Під час зустрічі  фахівці намагалась допомогти учням зрозуміти, наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, а також,  розповіли учням про професії, що користуються попитом на ринку праці,   вимоги сучасних роботодавців до шукачів роботи, можливості освоєння різноманітних професій. Учні намагалися розібратися  в складних питаннях, пов’язаних з вибором професії. «У тому, що стосується майбутнього, я повторюю одне: за що б ви не взялися, головне — будьте віддані своїй справі до кінця. Не обов’язково досягати якогось зоряного успіху, але бути чесним перед самим собою в обраній професії — обов’язково», – звернулась до школярів фахівчиня центру зайнятості.

Профконсультанти запропонували старшокласникам  пройти тестування на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» з метою визначення професійної спрямованості. Всі бажаючі були запрошені до Мар’їнського районного центру зайнятості для отримання індивідуальних консультацій.

2

За матеріалами Мар’їнського РЦЗ