Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

«Свіча Голокосту не згасне»

Три мільйони людей були вбиті в газових камерах, близько двох мільйонів розстріляно, інші померли від голоду, виснаження, примусової праці чи нелюдських життєвих умов. Все це – наслідки страшної політики нацистської Німеччини проти євреїв, яка в світі називається Голокостом.

В зв’язку з цією подією в народному музеї села Новомихайлівка відбулася година пам’яті і створений стенд під назвою «Свіча Голокосту не згасне». Про ці події  було розказано дітям та показано фотографії, на яких зображено концтабори, печі для спалювання людей; карту України, де найбільше вбивалося євреїв і українські пам’ятки, присвячені Голокосту 1933-1945 рр.

Школярі вшанували пам’ять загиблих людей хвилиною мовчання. Це страхіття – символ трагічності для всього людства.

Новый рисунок (1) — копия

Новый рисунок (2) — копия

26 січня 2019 року з метою просвітницької роботи, ознайомлення гуртківців Курахівського міського центру культури і дозвілля з трагічними сторінками історії та з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту була проведена година-спогад «Безсмертна сила людського духу» де було розкрито зміст подій, пов’язаних з трагедією Голокосту.

Gt-BXG5msoc — копия

xNk9w3U5z6A — копия

25 січня 2019 року о 12.00 год. в актовому залі Павлівської ЗОШ, працівники місцевого клубу та бібліотеки з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту підготували вечір пам’яті «І частку болі з собою візьму», на якому глядачі отримали інформацію про події того часу та запалили свічки скорботи.

IMG_0461 — копияIMG_0466 — копия

25 січня працівники Дачненського СБК з нагоди вшанування пам’яті жертв Голокосту підготували інформаційну годину «Скорботна свічка пам’яті святої». Ведуча усім присутнім розповіла про історичні факти тих часів.

Діти  переглянули фотографії та фільм про Голокост та вшанували хвилиною мовчання пам’ять невинно убієнних.

Новый рисунок (3) — копия

Новый рисунок — копия

У  фойє  Зорянського  СБСКП  з нагоди  Дня  пам’яті  жертв  Голокосту була  проведена  година  скорботи  «Голокост і людська гідність». Директор  Зорянського  СБСКП  Людмила  Кривоносова  ознайомила  присутніх  з  історичними  документами  катастрофи  єврейського  народу у  роки Другої  світової  війни  на  території Україні.

Новый рисунок — копия