Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Святковий концерт, присвячений Дню Соборності України «Єдина Україна»

Сьогодні, 22 січня 2017 року, в Мар’їнському районі урочисто відзначили День Соборності України. Святковий концерт під назвою «Єдина Україна» відбувся в лекційній залі Мар’їнського районного будинку культури.

На заході були присутні: голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, колективи райдержадміністрації, установ та організацій міста, учні загальноосвітніх шкіл, військовослужбовці ЗСУ, громадськість, мешканці міста Мар’їнка.

З вітальним словом, з нагоди Дня Соборності України, до присутніх на заході звернувся очільник району Володимир Мороз. Він наголосив на тому, що після двох десятків років Незалежності, у сучасному українському національному календарі дата 22 січня  посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній, соборній, незалежній державі. Нині ні в кого немає сумнівів, що український народ в змозі відстояти свою єдність і свою незалежність. Насамкінець Володимир Вікторович привітав усіх присутніх зі святом та побажав всім миру, злагоди і благополуччя, щасливого і гідного життя у процвітаючому рідному краї, могутній та соборній Україні.

Далі всі присутні в залі мали можливість переглянути святковий концерт, підготовлений аматорами народного мистецтва району: хореографічним колективом Катеринівського СБК, солістом Єлизаветівського СКСЦ, колективами художньої самодіяльності Районного будинку культури та гостями з Національної гвардії України.

В залі панувала дружня, добра та святкова атмосфера. Усі глядачі залишили позитивні відгуки про це свято.

 DSC00205 — копия

DSC00233 — копия

DSC00280 — копия

DSC00284 — копия

DSC00217 — копия