Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Святковий захід «Дитинство – це я і ти» в центрі реабілітації “Вогник надії”

01 червня 2017 у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей було проведено захід з соціально-культурної реабілітації «Дитинство – це я і ти».

Цікава розважально-пізнавальна програма була підготовлена фахівцями центру та дітьми. У ході святкового заходу вихованці центру радо декламували вірші, співали пісні, танцювали, разом з казковими героями із задоволення грали в рухливі ігри.

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза зі словами теплих привітань і щирих побажань до дітей та всіх присутніх звернулася керівник апарату райдержадміністрації Лариса Кременьчуцька та подарувала Центру реабілітації багатофункціональний пристрій (принтер).

Діточок також привітали начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бондаренко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань, заступник Курахівського міського голови Роман Романець та військові капелани з м.Житомир.

Від гостей вихованці Центру отримали цінні подарунки та солодощі.

Изображение 012

Изображение 027(1)