Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Святковий захід “Лісова казка” в центрі соціальної реабілітації дітей “Вогник надії”

27 грудня 2016 року о 12:00 годині в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області фахівці та вихованці центру організували до новорічних свят захід з соціально-культурної реабілітації «Лісова казка».

Гості та всі присутні на святковому заході поринули у чарівний світ новорічної казки, подорожували разом з лісовими звірятами, веселою лисичкою. Вихованці центру соціальної реабілітації, разом з казковими персонажами, залюбки декламували вірші Діду Морозу та Снігуроньці, водили хороводи.

Щиро привітав дітей і всіх присутніх з новорічними святами голова Мар’їнської районної державної адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, який подарував дітям з особливими потребами комп’ютери, для відкриття у Центрі комп’ютерного класу. Привітали дітей-інвалідів веселими колядками військові капелани з Волині, а також подарували дітям іграшки та солодощі, від керівника  Мар’їнської районної організації «Блок Петра Порошенка» Геревенка А. діти отримали солодкі подарункові набори. Щиро привітала з Новим роком вихованців Центру та гостей начальник управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації Наталія Бондаренко.

dsc_0278

dsc_0322

dsc_0351

1
1