Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України в м.Мар’їнка

Сьогодні в м.Мар’їнка відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Від імені голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка мешканців та гостей міста, колективи підприємств, установ, представників громадських організацій та військовослужбовців Збройних Сил України з найважливішими національними святами привітав заступник Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександр Лихач. Зі словами вітання до присутніх звернувся голова  Мар’їнської  районної державної адміністрації,  керівник районної військово-цивільної адміністрації  Євген Данилюк.

IMG_4442

IMG_4441

Під супровід Державного Гімну України жовто-блакитний стяг підняли голова Мар’їнської районної державної адміністрації керівник військово цивільної адміністрації Євген Данилюк і представник військової частини з морально-психологічного забезпечення Євген Семибратов.

IMG_4457

IMG_4469

Після церемонії відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка. Також усіх гостей було запрошено до  глядацької зали Мар’їнського районного Будинку культури для перегляду святкового концерту «Моя Україна єдина та вільна”.

IMG_4488

IMG_4503

З нагоди святкування 29-ї річниці незалежності України  та за вагомий внесок у розбудову держави голова Мар’їнської районної державної адміністрації керівник військово цивільної адміністрації Євген Данилюк відзначив Подяками працівників організацій, державних службовців.

IMG_4539

IMG_4556

IMG_4548

IMG_4542

IMG_4536

IMG_4565

Далі глядачам демонстрували свої яскраві танцювальні та вокальні номери колективи художньої самодіяльності.

 

IMG_4521

IMG_4570

IMG_4602

IMG_4620