Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у Мар’їнському районі

1 червня на базі оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» у Святогірську за участі голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, заступника голови ОДА Ігоря Стокоза, керівників структурних підрозділів ОДА відбулось урочисте відкриття свята «Планета дитячих посмішок» до Міжнародного дня захисту дітей, на яке були запрошені 10 дітей пільгових категорій  з Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Красногорівської ЗОШ І-ІІ ст. №4, Зорянської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Максимільянівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Програма заходу передбачала виступи кращих дитячих художніх колективів Донецької області. Була організована робота творчих локацій та фотозони для учасників заходу.

Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у пришкільних таборах відпочинку почалося  ще з 31 травня і триває  до 3 червня.

Так у Курахівській гімназії «Престиж» пройшов Карнавал  дитинства «Нехай же стане днем дитини у всьому світі кожен день!».  31 травня загін табору «Веселкова країна» Мар’їнської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 узяв участь у святі, яке підготували працівники районної бібліотеки. Діти потрапили в чарівний світ казки. Біля районного будинку культури їх гостинно зустрічали кіт Базиліо та лисичка Аліса. Ці казкові герої провели з дітьми різноманітні вікторини, цікаві конкурси та ігри. По завершенню свята всі отримали смаколики та набори для малювання. Вихованці  табору  «Веселка» Успенівської  ЗОШ І-ІІ ст. мали можливість переглянути  виставу «Попелюшка» у сільському Будинку культури, яку представили учні старших старших класів. Разом з Попелюшкою діти побували на балу, танцювали та смакували солодощами. Веселі, задоволені, щасливі вони повернулися додому.

Святково-розважальне дійство проходило біля Будинку культури селища Дачне, де відбувся святковий концерт юних артистів та конкурсна програма. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах: стрибали, ганяли м’яча та забивали голи, за що отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій.

В Курахівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшов  флеш-моб «Ми разом – велика сила». Неабиякий інтерес викликала у дітей Новоукраїнської ЗОШ  І – ІІІ ст. участь у вікторині «Дитина мала, але має права», проведеній  соціальним працівником Малик Т.В. Діти вчились  швидко аналізувати проблеми, приймати рішення, одночасно закріплюючи свої знання  про права дитини, свободи та обов’язки людини і громадянина. Після закінчення вікторини учасники отримали солодкі призи.

7 усп DSC_0186_820x360 DSC_0411_820x360

IMG_20190530_111100 мар 1