Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Святкування ювілею Новоукраїнської загальноосвітньої школи

Останній день осені став хвилюючою подією для учнів та вчителів Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже вся шкільна родина відзначала 50 – літній ювілей школи.

Розділити радість  небуденної події прибуло багато поважних гостей, серед яких начальник відділу освіти Мар’їнської районної державної адміністрації Людмила Зайцева, голова Мар’їнської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Лариса Маврова, завідувач Мар’їнського методичного центру координації та розвитку освіти Е.Горна, голова Новоукраїнської сільської ради Олександр Перетятько, представники агрофірми Нива  –  головний бухгалтер Тетяна Вакуленко та Валентина Бугрім.

Крім теплих побажань, шкільна родина отримала від гостей багато цінних подарунків: бойлер, шкільна дошка, мікрохвильова піч, праска, принтер.

До вітального слова був запрошений  сільський голова, колишній випускник цієї школи, Олександр Перетятько. Він поділився планами стосовно школи і подарував сертифікат на 10 000 грн.

Концерт, підготовлений власними силами учнів і вчителів, зробив свято незабутнім.

Прийшли привітати школу з ювілеєм і найменші «артисти» – вихованці дитсадка «Барвінок» на чолі з завідуючою Іриною Засульською.

Новоукраїнська ЗОШ завжди була у надійних руках попередніх керівників – Петра Горбача та Олексія Грошиліна. Нині колектив працює під керівництвом молодого, але досвідченого директора Ірини Анісімової. Це талановита, мудра, енергійна жінка, яка вибудовує з колективом стосунки на довірі, взаємоповазі, щирості і відвертості.  Вона робить усе для того, щоб навчальний заклад процвітав, а в колективі панувала тепла, дружня атмосфера.

Свято пройшло урочисто, радісно і в той же час зворушливо. Ще раз дякуємо всім за привітання, подарунки та добре слово.

 IMG_2179 — копия

IMG_2283 — копия