Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Свято до Міжнародного дня людей похилого віку в Будинку ветеранів с.Новомихайлівка

Є в нашому житті свята, які торкаються кожного з нас. На початку жовтня відзначається одне з таких свят – День людей похилого віку. Це свято стало традиційним для жителів нашого району. Коли життя іде на схил, найпростіші радощі стають найдорожчими. Звичайно, турбота про людей похилого віку не повинна мати епізодичний характер, адже вона необхідна щодня, щохвилини, щомиті.

Сьогодні в стаціонарному відділенні постійного та тимчасового перебування «Будинок ветеранів»  (с. Новомихайлівка) відбувся святковий концерт до Міжнародного дня людей похилого віку,  до Дня ветерана та з нагоди 10-ти річчя з дня відкриття відділення.

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза з вітальним словом до присутніх звернувся його заступник Володимир Шехірєв. Він виразив ветеранам слова глибокої вдячності і шани та побажав мирного неба над головою, міцного здоров’я, довгих років життя, добра, злагоди і життєвих гараздів

У заході також взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бондаренко, голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс, директор територіального центру соціального обслуговування  та надання соціальних послуг  Галина Іщенко та  настоятель храму Чуда Архістратига Михаїла отець Ігор.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх посадових обов’язків, особистий внесок у розвиток соціального захисту населення району та з нагоди святкування 10-річчя з дня відкриття відділення тимчасового перебування «Будинка ветеранів» Почесними грамотами та Подяками Мар’їнської райдержадміністрації були нагороджені кращі фахівці відділення.

Свято  в  стаціонарному відділенні  постійного та тимчасового перебування пройшло у теплій щирій атмосфері. На завершення для винуватців свята була представлена  концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності району.

DSCN3909 DSCN3923 DSCN3924 DSCN3937