Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Свято Останнього дзвоника в м.Мар’їнка

25  травня 2018 року в усіх школах Мар`їнського району  пролунав традиційний останній шкільний дзвоник, який сповістив про закінчення навчального року та початок веселої пори літніх канікул. Позаду залишилися уроки та домашні завдання. А для учнів випускних класів дзвінок дійсно пролунав востаннє, відкриваючи новий шлях у доросле життя.

Сьогодні голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз та перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька взяли участь в урочистому відзначенні Останнього дзвоника, яке відбулось в Мар’їнській ЗОШ №1. Вони привітали школярів, педагогів та батьків із завершенням навчального року та побажали  молодшим школярам цікавого, різноманітного  відпочинку на канікулах, а випускникам знайти свою життєву дорогу, обрати свою професію душею та серцем, бути добрими і порядними людьми, мати велику витримку, мужність, віру і мрію у майбутнє.  Також висловили велику вдячність вчителям за їх невтомну багатолітню працю.

Долучився до привітань і голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

За традицією на лінійці найкращих учнів нагороджували грамотами та подяками, діти співали пісні, розповідали віршики та отримували незабутні враження перед стартом літніх канікул.

IMG_7885IMG_7887 IMG_7879IMG_7908IMG_8025