Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Свято Першого дзвоника в м.Мар’їнка

Сьогодні, 03 вересня 2018 року, в загальноосвітніх закладах Мар’їнського району відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Першого дзвоника та Дня знань. Цей день завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, надій і несподіваних зустрічей.

Знову урочисто і хвилююче на подвір’ях навчальних закладів лунали  мелодійні звуки шкільного дзвоника, святкові вітання. Учні, вчителі та батьки вітали першокласників для яких багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель.

На урочисту лінійку до учнів і вчителів Мар’їнської ЗОШ №1 завітала перший заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, яка привітала від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза усіх присутніх з початком навчального року та побажала учням безмежної жаги до знань, міцного здоров’я, миру, провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з вчителями та батьками, зустріти щирих і надійних друзів, а  педагогам – старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії.

Для організаційно-технічного забезпечення від керівництва району  школі було подаровано ноутбук, а представники цивільно-військового співробітництва СІМІС привітали першокласників солодкими подарунками.

Розпочався новий навчальний рік, який завжди  означає відкриття нової, але нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

 

IMG_1099 — копия

IMG_1105 — копия
IMG_1138 — копия

IMG_1129 — копия

IMG_1146 — копия

IMG_1157 — копия