Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Ти – вічний біль, Афганістан, ти – наш неспокій!

«Ти – вічний біль, Афганістан, ти – наш неспокій!» – такими словами розпочалася літературно-музична композиція «Ціна чужої війни», присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ій річниці виведення військ із Афганістану.

14 лютого 2018 року учні 5-11 класів Мар’їнської загальноосвітньої школи №1 під керівництвом Світлани Литвиненко підготували виховний захід, на якому розповіли присутнім про жахливу статистику афганської війни. Школярі декламували вірші, інсценували уривки з «Балади про афганця». Затамувавши подих, присутні насолоджувались «Афганським вальсом» у виконанні учениці 11 класу Набоки Арини та одночасно співпереживали жінкам, які не дочекалися чоловіків з війни.  Присутні також переглянули відеосюжети про криваву війну в Афганістані.

Наприкінці заходу хвилиною мовчання всі вшанували пам’ять загиблих у цій страшній війні, на превеликий жаль серед яких є і наші земляки.

IMG-b5de208c7f9f1678f114499218c8bc59-V

15  лютого  2018  року   у  фойє  Зорянського  СБСКП     відбулася  година  історичної  правди «Афганська війна:  як  це  було?»  за участю мешканця села воїна-афганця Олександра Назаренка.  Також усі присутні мали змогу переглянути тематичну виставку під назвою   «Афганістан  – мій  біль».

Новый рисунок — копия

15 лютого 2018 року в народному музеї села Новомихайлівка відбулася зустріч з воїном-інтернаціоналістом Афганістану, учасником бойових дій – Кравчуком Станіславом Сергійовичом,  який за мужність та героїзм проявлений в бою був нагороджений орденом “Червоної зірки”.

Також працівники музею підготували стенд присвячений 29 річниці виведення війск з Афганістану, на якому представлені фото, документи, посвідчення, подяки та грамоти, а також медалі воїнів-афганців, які проживають в межах села Новомихайлівка.

DSCN3026 — копия

DSCN3029 — копия