Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Тренінг в м.Курахове в рамках Всеукраїнської акції”16 днів проти насильства”

21 листопада 2016 року в актовому залі Школи мистецтв м.Курахове на базі Мар`їнського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», пройшов тренінг, організований мобільною бригадою №23 м.Новогродівки (це одна з п’яти бригад, створених в Донецькій обл., для надання соціально-психологічних послуг особам, які зазнали гендерного насильства). Мобільну бригаду створено Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського  здоров`я» за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

Мобільна бригада виявляє та надає допомогу постраждалим від домашнього насильства, виїжджає на виклик у випадках насильства та надає консультації, проводить корекційну роботу з членами сім`ї, співпрацюють з соціальними службами.

На тренінгу були присутні представники центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, фахівці із соціальної роботи; начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту, спеціаліст служби у справах дітей; представники відділу освіти та поліції, спеціаліст ССД Курахівської міськради; жінки, які опинилися у складних життєвих обставинах. Питання, які обговорювалися під час тренінгу: попередження гендерного насильства, надання психологічної допомоги тим, хто постраждав від насильства; види насильства. Тренінг проводився методом спілкування та дискусії в робочій дружній обстановці.

1

13