Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Тренінг «Впровадження оновлених додатків до навчально-методичного мультимедійного посібника (для України) «Крок за кроком». Інноваційні методи освіти для сталого розвитку»

26 березня 2018 року в Мар’їнській  районній  станції юних натуралістів для вчителів  природничих дисциплін, початкових класів, керівників гуртків району відбувся тренінг «Впровадження оновлених додатків до навчально-методичного мультимедійного посібника (для України) «Крок за кроком». Інноваційні методи освіти для сталого розвитку».

Мультимедійний посібник “Крок за кроком” для України розроблений задля підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, екологічними правами громадян та змінами, які люди можуть робити у своєму щоденному житті для того, щоб сприяти більш сталому розвитку українського суспільства. Партнер програми  Регіонального екологічного центру  Леонід Фірсов провів серію навчального тренінгу щодо роботи з мультимедійним посібником «Крок за кроком», з особливостями  його використання у навчальній та просвітницькій діяльності; продемонстрував презентацію мультимедійного посібника; показав, як працювати з ним; ознайомив з основними локації та їх можливостями; як працюють  інтерактивні  компоненти та бібліотека. Обговорювали можливості використання посібника у навчанні та просвітницькій діяльності задля сталого розвитку.

По завершенню тренінга учасники  отримали сертифікат, який засвідчує, що слухач успішно пройшов навчання за програмою тренінгу з використання мультимедійного курсу «Крок за кроком» та комплект матеріалів, що містить флеш-карту з мультимедійним посібником «Крок за Кроком», інформаційний буклет з контактами програми і посиланнями на онлайн-версію курсу щодо практик викладання основ сталого розвитку у рамках екологічного проекту «Місцеві ініціативи для Сталої України» Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи.

IMG_1142 — копия

IMG_1144 — копия