Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Тренінг з бізнес планування

27 листопада у Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся тренінг з бізнеспланування за участю представників Мар’їнського управління ГУ ДПС у Донецькій області та управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації. Захід пройшов в рамках Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю.

Учасники тренінгу дізналися про особливості ведення бізнесу та оподаткування доходів підприємців, які мають інвалідність. Присутні ознайомили з деталями надання податкової звітності та формування доходів.

Фахівці центру зайнятості презентували учасникам тренінгу бізнес-гранти від партнерських організацій служби зайнятості, спрямовані на започаткування та розширення власного бізнесу, розповіли про умови участі в конкурсі.

Для отримання гранту необхідно надавати бізнесплан, тому другою частиною тренінга було розгляд  структури бізнесплану. Найбільшу увагу було приділено  складанню фінансового плану та плану руху грошових коштів, бюджету проекту.

Фахівці центру зайнятості знайомили учасників з додатковими джерелами отримання корисної для підприємців інформації, серед яких мобільний додаток «Центр розвитку підприємництва», онлайнресурс «Прометеус», відеоуроки з бізнеспланування Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, інші корисні інтернет ресурси. Бажаючі встановили онлайндодаток «Центр розвитку підприємництва».

Наступна зустріч відбудеться  у середу,  4 грудня 2019 року з 10 до 13 години в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості.

IMG_20190130_101229 — копия