Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Тренінг з покращення професійних знань та забезпечення наставництва щодо соціального захисту з гендерно-чутливим підходом

20 грудня 2019 року у м.Мар`їнка в Мар`їнському закладі загальної середньої освіти №2  Благодійний Фонд «Слов’янське серце» провів тренінг з покращення професійних знань та забезпечення наставництва щодо соціального захисту з гендерно-чутливим підходом.

Участь у тренінгу взяли: дільничні інспектори районного відділення поліції, заступники директорів ЗЗСО, психологи ЗЗСО, представники служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації, ВЦА м.Мар`їнка та с.Побєда, медичні працівники.

Метою заходу було привернення уваги до актуальної українському суспільству проблеми – гендерного насильства.

Під час тренінгу учасники мали змогу вдосконалити знання та навички щодо надання гендерних послуг, особливо у випадках сексуального та гендерного насильства, покращити спроможність надання соціальних послуг постраждалим від різних видів насильства, підвищити знання щодо законодавчих змін у сфері протидії насильству. Особлива увага була привернута до налагодження взаємодії та координації суб’єктів, що здійснюють соціальний супровід у сфері запобігання домашньому насильству. Між учасниками був активний діалог.

изображение_viber_2019-12-23_20-44-37изображение_viber_2019-12-23_20-44-38