Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Центрі комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» відбувся захід «Мама і весна».

6 березня 2019 року у Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м. Мар’їнка було проведено святковий захід із соціально-культурної реабілітації «Мама і весна».

З теплими словами та щирими побажаннями від імені  голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника  районної   військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза до присутніх на святі мам та бабусь звернулася начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Наталія Бондаренко. Також із наступаючим святом Весни жінок та дівчат привітали представники Датської ради у справах біженців.

Вихованці закладу, що проходять курс комплексної реабілітації, привітали мам та бабусь  зворушливими віршами, мелодійними піснями, театралізаціями, веселими іграми та власноруч виготовленими сувенірами. Святкова програма, яка була підготовлена дітьми та дорослими з особливими потребами разом із фахівцями закладу,  подарувала гарний настрій всім присутнім. Наприкінці концерту вихованці закладу отримали солодкі подарунки від керівництва Мар’їнського району.

viber image 2019-03-06 , 11.52.43 viber image 2019-03-06 , 11.53.24

viber image 2019-03-06 , 11.55.41 viber image 2019-03-06 , 12.12.50

viber image 2019-03-06 , 11.53.35

Протягом тижня також у Центрі в м. Мар’їнка та у відділенні Центру в м.Курахове  було проведено виставки творчих робіт вихованців закладу «Весняний вернісаж». Оригінальні творчі роботи з фетру, бісеру, кольорового картону, природного матеріалу, тканеві аплікації та шиття, саморобні штучні квіти та інші види прикрас,  що створювалися дітьми  та особами з обмеженими можливостями у швейній майстерні центру, стали окрасою виставки, даючи змогу проявити індивідуальність та творчі здібності вихованців закладу.

виставка 2