Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Центрі комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю “Вогник надії” відбувся святковий захід до Дня захисту дітей

31 травня 2019 до Дня захисту дітей в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» в м. Мар’їнка відбувся святковий захід із соціально-культурної реабілітації «Подорож до країни дитинства».

Зі святом дітей привітав голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, побажавши дітям миру, міцного здоров’я, щасливого майбутнього та великих успіхів у житті. Від очільника району дітки отримали смачні солодощі, а Центр – кольоровий принтер.

1

IMG_1749

Чисельні гості свята також радували вихованців Центру яскравими іграшками, канцелярським приладдям, а також солодкими подарунками.

IMG_1777

Від небайдужого благодійника Руслана Беретелі Центр отримав українську дитячу літературу та дидактичні посібники для проведення корекційно-відновлювальних занять.

Вихованці Центру продемонстрували свої таланти в декламуванні віршів, хореографії, а також співали пісні та змагалися у веселих конкурсах. Цікава святкова програма заходу була підготовлена представниками Мар’їнського районного будинку культури разом із фахівцями ЦКР «Вогник надії» МРДО.

IMG_1825

IMG_1849

IMG_1855

IMG_1885

IMG_1890

IMG_1861

У заході взяли участь 50 дітей та осіб з обмеженими можливостями, що мешкають у Мар’їнському районі та обслуговуються в ЦКР «Вогник надії» МРДО. IMG_1934