Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Центрі комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» відбулося свято «Славимо Великдень»

11 квітня 2018 року в м.Курахове, в Центрі комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району, відбувся захід з соціально-культурної реабілітації «Славимо Великдень».

З цієї нагоди  до Центру завітали голова Мар’їнської  райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації  Володимир Мороз та народний депутат України Сергій Сажко.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся очільник району Володимир Мороз, який привітав дітей зі світлим святом Великодня, побажав миру, здоров’я великих успіхів та передав подарунок для оновлення матеріально-технічної бази центру у м. Мар’їнка – холодильник, а також солодощі для дітлахів.

Вихованці центру, у свою чергу, порадували гостей свята та всіх присутніх веселими іграми, танцями, віршами, піснями, та навіть виявили акторські таланти у театралізованій виставі «Курочка ряба». Святкову програму, спрямовану на соціальну та психологічну інтеграцію осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю до суспільства, підготували особи з інвалідністю віком 18-35 років, діти з інвалідністю та фахівці центру.

Наприкінці заходу всі вихованці Центру отримали солодкі подарунки.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

P80411-100856 — копия

P80411-100127 — копия