Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Центрі комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» в м. Мар’їнка відбувся захід «Барвистій осені привіт»

4 жовтня 2019 року в Центрі комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району  в м. Мар’їнка відбувся тематичний святковий захід із соціально-культурної реабілітації «Барвистій осені привіт».

Від імені народного депутата України Володимира Мороза з вітальними словами до дітей звернувся заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Шехірєв.  Також зі святом золотої осені вихованців закладу привітали начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Наталія Бондаренко  та заступник керівника військово-цивільної адміністрації м. Мар’їнка та с.Побєда Людмила Радичук.

Отримувачі комплексних реабілітаційних послуг, діти з інвалідністю та особи з інвалідністю старше 18 років, разом із Осінню грали у жваві ігри, продемонстрували свої таланти в декламуванні віршів, хореографії, а також співали пісні та змагалися у веселих конкурсах.

Також глядачам було представлено театралізовану лялькову виставу «Зайчикова хатка» театральної студії «Зоряний шлях», створеної на базі Центру. Сьогодні також  було підведено підсумки конкурсу композицій із овочів «Що осінь щедра нам принесла?», що проходив протягом тижня.

9 14

1217