Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Вогник надії» відбулося свято до Дня Святого Миколая

19 грудня 2017 року у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Вогник надії» Мар’їнського району відбувся святковий тематичний захід з соціально-культурної реабілітації «Святий Миколай до нас завітай!».

З теплими і щирими словами привітань до дітлахів завітали голова Мар’їнської райдержадміністраціїї, керівник районної  військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз та заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Тріль.

Керівник Мар’їнського району Володимир Мороз привітав діточок з Днем Святого Миколая, побажав міцного здоров’я, мирного неба, злагоди і Божого благословення та з нагоди свята подарував вихованцям Центру приємні солодкі подарунки.

Цікава концертна програма була підготовлена учнями ЗОШ №5 м. Курахове та фахівцями Центру. Разом зі своїми друзями – ровесниками, святим Миколаєм, ангелами та іншими героями казкового дійства, вихованці Центру реабілітації подорожували сторінками історії життя святого, розповідали вірші, співали пісні, залюбки брали участь у веселих таночках. Також у заході взяли участь представники ТОВ «Сади Донбасу» с. Дачне, які пригостили дітей смачними яблуками.

11

18

12

13

16

15

14

17