Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Красногорівці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру “Надія”

У Мар’їнському районі продовжується реалізація проекту «Гідна країна для гідних людей» щодо створення 85  інноваційних центрів розвитку для молоді та дітей з нагоди відзначення 85-річчя Донецької області, що реалізується за ініціативи Президента України Петра Порошенка, за сприяння голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної  військово-цивільної  адміністрації  Олександра Куця та голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза.

Сьогодні, 27 серпня 2018 року, в місті Красногорівка урочисто відкрили Молодіжний центр «Надія».

Це вже другий молодіжний центр, який відкрито у Мар’їнському районі, в населеному пункті поблизу лінії зіткнення.

Участь у відкритті взяли директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, в.о. керівника військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка Ігор Робочий, інші почесні гості, активна молодь, школярі, громадськість та жителі прифронтового міста.

Даний центр створений на базі ДНЗ «Золота рибка», який розташований в центрі м.Красногорівка. Поруч знаходиться школа мистецтв м.Красногорівка, загальноосвітня школа №2, спортивний майданчик зі штучним покриттям та спортивний майданчик з тренажерним обладнанням.

Кошти на створення молодіжного центру, а саме виконання ремонтних робіт приміщення та фасаду, придбання меблів та благоустрій  були виділені з обласного та районного бюджетів.

У молодіжному центрі створені різноманітні майданчики: робота із дітьми та молоддю з фізичними обмеженнями, відкритий простір для проектної роботи, творча майстерня для мистецького розвитку, вуличний простір для відпочинку.

Відтепер активна молодь м.Красногорівки зможе втілювати свої ідеї та креативні задуми у життя, цікаво і змістовно проводити час з друзями та розвивати свій творчий потенціал

Молодіжний центр «Надія» розташований за адресою: Донецька область, Мар՚їнський район, м.Красногорівка, вул.Центральна, 13а (ДНЗ «Золота рибка»).

IMG_0950 — копия

IMG_0920 — копия

IMG_0927 — копия

IMG_0990 — копия

IMG_1044 — копия