Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Красногорівці відкрили банкомат “Ощадбанку”

Сьогодні,  19 червня 2018 року, в  місті Красногорівка відбулося  відкриття банкомату «Ощадбанку». Участь у відкритті взяли голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, начальник філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Світлана Яківчик, заступник директора департаменту економіки облдержадміністрації Дар’я Жукова, в.о. керівника ВЦА м.Красногорівка Ігор Робочий, а також мешканці та гості міста.

У прифронтовому місті, де мешкають близько 10 тисяч місцевих жителів  та  понад 800 внутрішньо переміщених осіб, це поки що єдиний банкомат. Поновлення роботи мережі банкоматів у прифронтових містах району покликане остаточно повернути  місцевих мешканців до мирного життя та комфортних умов.

У своєму виступі очільник району Володимир Мороз відзначив, що після відкриття відділення у Мар’їнці «Ощадбанк» продовжує свою стратегічну лінію на наближення банківських послуг до клієнтів, що проживають на лінії зіткнення та висловив вдячність колективу «Ощадбанку», за те що ця  банківська установа дійсно дбає про мешканців району уздовж лінії розмежування.

 Банкомат АТ “Ощадбанк” працюватиме за адресою: м. Красногорівка, вул. Адміністративна, 14 (біля приміщення Красногорівської дільниці поліції).

IMG_8892 IMG_8900 IMG_8908IMG_8866