Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Красногорівці відсвяткували 5-ту річницю визволення міста від російської окупації

Урочистою ходою розпочалося сьогодні  святкування 5-річниці визволення міста Красногорівка від російської окупації. Парковою зоною пройшли  представники облдержадміністрації, керівництво району та міста,  військовослужбовці, працівники установ та організацій, діти та молодь, жителі та гості міста.

IMG_4435 IMG_4438

IMG_4440 IMG_4447

IMG_4455 IMG_4460

Далі розпочалася офіційна частина заходу, під час якої з цією історичною пам’ятною подією красногорівців привітали директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко, в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, представник командування ООС полковник Аркадій Степаненко, керівник військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка Юрій Малашко та представник 20-го окремого мотопіхотного батальйону.

IMG_4486

IMG_4494 IMG_4498

IMG_4504 IMG_4506

IMG_4517

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за рідну країну під час запеклих боїв у м.Красногорівка.

 

IMG_4510

IMG_4508

Музичними номерами глядачів привітала талановита творча молодь району.

IMG_4538 IMG_4558

IMG_4554

 

Історична довідка:

Завдання визволити Красногорівку командування Сектору «Б» поклало на дніпропетровський 20-й батальйон територіальної оборони, посилений спецназівцями з 3-го полку, добровольцями «Донбасу» і «Правого сектору», а також кількома одиницями важкого озброєння та бронетехніки. 1 серпня 2014 року дві штурмові групи сил АТО обійшли Красногорівку з півночі та зайшли у місто з тилу. Атака українськими військами зі сходу стала абсолютною несподіванкою для бойовиків. Одна зі штурмових груп атакувала центральну частину міста з адмінбудівлями, в той час як інша прочісувала південну, промислову частину Авдіївки. Військовий спецназ діяв у північній частині міста. Нечисельна група 20-го БТрО вела сковуючі та відволікаючі дії на заході. Опорний пункт бойовиків в районі Собачої гірки був знищений мінометним вогнем. Оборона противника розвалилася майже відразу. Єдиним серйозним зіткненням став бій у районі міського військкомату. Силам АТО знадобився день для визволення Красногорівки.