Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Красногорівці вручили ключі від квартири юнаку з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

Сьогодні голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк вручив сертифікат та ключі від квартири юному жителю м.Красногорівка, 22-річному Сергію як дитині, позбавленій батьківського піклування.

Однокімнатна квартира була придбана на умовах співфінансування з обласного та районного бюджету на виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 13 травня 2020 року № 482/5-20 «Про затвердження Порядку надання та використання у 2020 році коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Донецької області на придбання на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа».

Загальна площа квартири 29,0 м2, вона відповідає санітарним вимогам, оснащена всіма необхідними меблями та повністю придатна для проживання.

Керівництво району привітало юнака з такою приємною подією у його житті, а він в свою чергу висловив щиру вдячність за турботу та приділену увагу.

DSC02743DSC02741

DSC02739DSC02735

DSC02740