Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У м.Красногорівка відбувся виїзний прийом громадян заступником голови-керівником апарату Донецької ОДА

Сьогодні, 26 грудня  2017 року, в приміщенні військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка відбувся виїзний прийом громадян заступником голови – керівником апарату Донецької облдержадміністрації Добряком Сергієм Вікторовичем.

Прийом проходив за участю першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Збицької,  заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва,  керівника апарату райдержадміністрації Лариси Кременьчуцької, керівництва військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка, представників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

В ході прийому до Сергія Вікторовича звернулися жителі міста з різними питаннями. Зокрема, громадяни зверталися з проханням відновлення газопостачання, відновлення очисних споруд та налагодження якісної послуги питного водопостачання, надання допомоги на відновлення пошкоджених домівок, забезпечення паливними матеріалами для обігріву будинків. Також були порушені питання,  що стосуються умов нарахування та перерахунку пенсії, нарахування оплати за електропостачання, призначення соціальних допомог тощо.

Громадяни на місці отримували відповіді та роз’яснення на свої питання, решту звернень, які будуть направлені на розгляд та реагування відповідним підрозділам органів виконавчої влади, взято на особистий контроль заступником голови – керівником апарату Донецької облдержадміністрації Сергієм Добряком.

DSCN68339 DSCN6853 DSCN6846