Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У м.Курахове в СК «Олімпійський» відбувся Відкритий Кубок Донецької області з карате JKA WF

20 жовтня 2019 року в м.Курахове в СК «Олімпійський» відбувся відкритий Кубок Донецької області з карате JKA WF. Організатором  змагань є громадська організація «Донецька обласна федерація карате», президентом якої є тренер з карате Ярослав Чепіга, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Мар`їнська ДЮСШ.

Учасників змагань привітали віце-президент Всеукраїнської асоціації карате Олександр Дорошенко та начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань, яка в свою чергу привітала учасників змагань від Мар’їнської райдержадміністрації, подякувала організаторам змагань і також вручила подяку Мар’їнської райдержадміністрації віце-президенту Всеукраїнської асоціації карате Олександру Дорошенку за плідну співпрацю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту й популяризацію карате в  Мар’їнському районі.

У змаганнях взяли участь 210 спортсменів різних вікових категорій із таких  міст, районів, селищ Донецької обл. та інш. областей України (Мар`їнський район, Покровський р-н, Великоновосілківський р-н,  м.Мирноград, м.Новогродівка, м.Селидове, м.Вугледар, с.Межева (Дніпропетровська обл.), м.Лисичанськ, м.Северодонецьк (Луганська обл.), с.Рубіжне. Серед учасників змагань виступали понад 60 вихованців Мар`їнської ДЮСШ відділення карате тренерів ЯрославаЧепіги  та Марка Бурмістрова.

Кубок Донецької області відбувся на високому рівні, спортсмени показали високу майстерність та жагу до перемоги, глядачі отримали позитивні емоції від яскравих двобоїв та командних виступів.

Переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями!

Вітаємо учасників змагань, переможців та їх тренерів, бажаємо перемог та успіхів!

изображение_viber_2019-10-21_08-43-25

2222

изображение_viber_2019-10-21_08-41-47 54

изображение_viber_2019-10-21_08-42-06изображение_viber_2019-10-21_08-42-29