Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У м.Мар’їнка відбулася година пам’яті до Дня визволення Донбасу від фашистських загарбників

Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної Другої світової війни. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали.

Сьогодні, 06 вересня 2019 року, в місті Мар’їнка відбулася година пам’яті до Дня визволення Донбасу від фашистських загарбників “А пам’ять священна”. Біля Меморіалу загиблим воїнам зібралися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадські організації, жителі міста, молодь та військовослужбовці збройних сил України.

IMG_5310 копияIMG_5309 копия

IMG_5312IMG_5385 копия

IMG_5301 копия IMG_5295 копия

IMG_5303 копия

З нагоди чергової річниці визволення нашого краю від фашистів з промовою до присутніх звернулися в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька та голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

IMG_5314 копия DSC01599

76 років тому, восени 1943 року, наші батьки і діди остаточно звільнили Донеччину від фашистської навали, але, і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Присутні вшанували пам’ять всіх загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам.

IMG_5331 копия IMG_5345 копия

IMG_5352 копия IMG_5354 копия

IMG_5358 копияIMG_5324 копия

IMG_5377 копия

Мар’їнська районна бібліотека спільно з дитячою районною бібліотекою підготували біля пам’ятника жертвам Другої Світової війни  тематичну книжкову  виставку “Дорогами мужності” .

IMG_5393 копия

Низький уклін і глибока шана вам, дорогі фронтовики, за мужність та самовіддане служіння своєму народу. Міцного здоров’я вам, довгих років життя, сімейного затишку, добробуту та мирного неба над головою!

Життя торжествує в новім поколінні
Та болі минулі довіку нетлінні
З граніту волає грізно і люто:
Ніхто не забутий, ніщо не забуто.