Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У м.Мар’їнка відбулося відкриття інклюзивно-ресурсного центру

Сьогодні, 28 грудня 2018 року у Мар’їнській загальноосвітній школі №1 відбулося відкриття інклюзивно-ресурсного центру.

З цієї нагоди на святковий захід завітали голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, керівники військово-цивільної адміністрацій міст Мар’їнка та Красногорівка, голови та представники сільських рад району та інші почесні гості.

IMG_8991 IMG_8993

IMG_9001

Відкриваючі захід, керівник області Олександр Куць привітав усіх із створенням у районі такого надзвичайно важливого навчального закладу.

IMG_9084

IMG_9019

В інклюзивно-ресурсному центрі буде надаватися  комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дітей, тут допомагатимуть їх соціальній адаптації. Заклад покликаний забезпечувати методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання.  У Центрі обладнані кабінети вчителів-логопедів, дефектологів, психологів, кімната лікувальної фізкультури, методичний кабінет тощо. Близько 300 дітей у районі потребують послуг Центру.

IMG_8996 IMG_8997

Вітаючи присутніх із теплими новорічними святами та продовжуючи свою приємну місію Олександр Іванович передав  солодкі подарунки для дітей інклюзивно-ресурсного центру, учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти населених пунктів району, що знаходяться на лінії зіткнення, а саме міст Мар’їнка та Красногорівка, а також Галицинівської та Степненської сільської ради.

IMG_9073 IMG_9072

IMG_9028 IMG_9026

IMG_9029