Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У м.Мар’їнка відбувся семінар-нарада з директорами та медичними працівниками навчальних закладів

18 вересня 2019 року за ініціативи Мар’їнського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області на базі Мар’їнської  загальноосвітньої школи №2   проведено семінар – нараду з директорами та медичними працівниками  навчальних закладів Мар’їнського району та міста Вугледар.

В проведенні наради взяли участь фахівці відділу освіти, районного управління Держпродспоживслужби та Мар’їнської філії Донецького обласного лабораторного центру.

На нараді обговорювалися питання  стану готовності  закладів до нового навчального 2019-2020 року, організації харчуванні дітей та   забезпечення  їх  питною водою гарантованої якості та безпеки  відповідно до вимог чинного законодавства.

Обговорено основні порушення щодо утримання харчоблоків,  постачанні продуктів, постачанні готових страв на роздавальні пункти та наслідки, до яких можуть привести вказані порушення.

Діалог між фахівцями та керівниками навчальних закладів був насиченим, адже досвід  і проблеми завжди  цікаві керівникам  у яких є відповідальність і бажання до покращання умов перебування  та навчання дітей.

изображение_viber_2019-09-18_14-10-00

изображение_viber_2019-09-18_14-10-07