Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У м.Мар’їнка вшанували пам’ять загиблих правоохоронців

Щороку ми згадуємо правоохоронців, котрі поклали власне життя на вівтар закону, захищаючи життя громадян своєї країни, їх права і свободи, боронячи державу і суспільство від протиправних діянь.

Сьогодні, 22 серпня 2019 року, в місті Мар’їнка відбулася година скорботи «Герої  в  нашій  пам’яті живуть», присвячена Дню пам’яті загиблих працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків.

У заході взяли участь в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, начальник Мар’їнського відділення поліції Волноваського відділу поліції ГУНП України в Донецькій області, майор поліції Миколай Матвієнко, керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та села Побєда Олександр Тесля, голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс, голова ради ветеранів органів внутрішніх справ Мар’їнського району, підполковник міліції у відставці Іван Санжаревський,  працівники та ветерани правоохоронних органів району, мешканці та гості міста.

Присутні згадали поіменно загиблих співробітників правоохоронних органів району, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим правоохоронцям  району, які загинули в роки війни та при виконанні службових обов’язків у мирний час.

На теренах Мар’їнського району виконуючи свій професійний обов’язок, захищаючи правопорядок та безпеку громадян загинуло 2 працівника органів внутрішніх справ. Це – Повзло Андрій Іванович дільничний інспектор с-ща Старомихайлівка (загинув у 1952 році) та Терещенко Валентин Андрійович  майор, начальник по дільничним інспекторам (загинув у 1997 році). Світла їм пам’ять. 

Вічна пам’ять загиблим героям, честь і слава живим захисникам правопорядку нашої країни.

DSC01421 — копия DSC01426 — копия

DSC01447 — копия DSC01461 — копия

DSC01440 — копия DSC01442 — копия

DSC01455 — копия DSC01458 — копия

DSC01475 — копия DSC01476 — копия

DSC01404 — копия DSC01482 — копия