Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці медичних працівників району привітали з професійним святом

Сьогодні, 13 червня 2019  року, в місті Мар’їнка в актовій залі відділу охорони здоров’я райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника.

IMG_2809

IMG_2799

Привітати  медиків завітали голова Мар”їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз,  начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Ткаченко та голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

Очільник району Володимир Мороз у своєму вітальному слові подякував лікарям за їх невтомну працю та відзначив, що, не дивлячись на складну ситуацію в нашому районі, постійні обстріли в прифронтових населених пунктах,  наші лікарі завжди продовжували виконувати свою високу місію – дбати про найцінніше, що є у людини –  її життя та здоров’я.

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню, активну громадську позицію та з нагоди святкування Дня медичного працівника Володимир Вікторович нагородив Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації кращих працівників медичної галузі району.

IMG_2825

IMG_2865

DSC00470

DSC00469

Також відзнаками медичних працівників та ветеранів медичної галузі району привітали начальник відділу охорони здоров’я Сергій Ткаченко, голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс та головний лікар   КНП «ЦПМСД Мар’їнського району» Тетяна Неліпа.

DSC00505

DSC00544

DSC00529

DSC00550