Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці планується створити перший в області Поліфункціональний культурний центр

Сьогодні відбулася робоча нарада з питання створення поліфункціонального культурного центру в м.Мар’нка, участь в якій взяли в.о. начальника управління Донецької облдержадміністрації Аліна Певна, голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк, фахівці профільних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрації.

Поліфункціональний культурний центр (ПКЦ) планується створити на базі Мар’їнського районного будинку культури. Він стане культурним осередком, основними напрямами діяльності якого будуть робота з молоддю, бібліотечне обслуговування, організація дозвілля, самодіяльна творчість, охорона культурної спадщини, туризм, спортивно-оздоровчий напрям та соціальне підприємництво.

Створення ПКЦ у Мар’їнці є пілотним проектом, ініційованим управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації, який буде реалізовуватися за підтримки та сприяння Міністерства культури України. Такий інноваційний заклад культури відкриє багато можливостей для надання якісних культурних послуг та дозволить створити багатофункціональне середовище для культурного розвитку громади.

DSC02411