Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці пройшли турніри з волейболу пам’яті М.А.Падалки

17 листопада 2018 року ветерани та молодь  Мар`їнського району у м.Марїнка, у спортивній залі Мар`їнської ЗОШ №1 розпочали відкритий турнір з волейболу пам’яті вчителя, тренера, засновника Мар’їнського волейболу Падалки Миколи Андрійовича.

У заході взяв участь голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс, який зачитав вітального листа від сина Миколи Андрійовича.

Участь у турнірі взяли 4 команди: ВК «Олімп» (м.Мар`їнка), ВК «Южний» м.Вугледар, ВК м.Гірник та збірна команда молоді Мар`їнського району.

Перемогу у змаганнях отримали ВК «Олімп» (м.Мар`їнка), ІІ місце посіла команда м.Гірник, ІІІ місце – волейбольний клуб м.Вугледара. Усі учасники турніру були нагороджені грамотами, кубками від Ради Мар’їнської районної організації ветеранів та військово-цивільної адміністрації м.Марїнка та с.Побєда.

viber image4 viber image1

viber image

Свою волейбольну естафету ветерани спорту та молодь передали молодшим, які 30 листопада 2018 року у спортивній залі Мар’їнської ДЮСШ взяли участь у турнірі з волейболу серед юнаків та дівчат 2002 р.н., та молодше.

У змаганнях взяли участь такі команди: Катеринівська ЗОШ, Мар’їнська ДЮСШ, Костянтинівська ЗОШ, Новомихайлівська ЗОШ, Новоукраїнська ЗОШ та Максимільянівська ЗОШ.

Адміністрація Мар’їнської ДЮСШ висловлює велику подяку директору СТОВ ім.Шевченко Олександру Сигиді за грамоти, медалі та солодкі подарунки усім учасникам змагань.

4  12