Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці відбулася година пам’яті до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні.  Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні в місті Мар’їнка відбулася година пам’яті до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні «Йшов солдат в ім’я життя». Біля Меморіалу загиблим воїнам зібралися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадські організації та жителі міста.

IMG_3589

IMG_3592DSCN0472

З промовою до присутніх звернулися заступник керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Людмила Радичук та голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

IMG_3598 IMG_3605

Присутні вшанували пам’ять всіх загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам.

DSC00825IMG_3613

IMG_3627

Мар’їнська районна бібліотека спільно з дитячою районною бібліотекою підготували біля пам’ятника жертвам Другої Світової війни  тематичну книжкову  виставку “Війна і пам’ять поколінь”.

DSCN0460