Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці відбулася година пам’яті з нагоди 33-ї річниці від дня Чорнобильської трагедії

Сьогодні, 26 квітня 2019 року, в м.Мар’їнка біля пам’ятного знаку героям-ліквідаторам відбулася година пам’яті «Весни обірване суцвіття» з нагоди 33-ї річниці від дня Чорнобильської трагедії.

Участь у заході взяло керівництво району та міста Мар’їнка, представники міських організацій Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз. Чорнобиль. України», Мар’їнської районної організації ветеранів, працівники установ та організацій, громадськість.

DSCN9453 DSCN9472

DSCN9461 DSCN9478

DSCN9484

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза, з промовою до присутніх звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, зазначивши про те, що сьогодні кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Але розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з невидимим ворогом  з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей, серед яких була значна кількість наших земляків-українців.

DSCN9487

Також  до присутніх звернулися  голова Мар’їнської міської у Донецькій області організації  Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз. Чорнобиль. України»  Володимир Дяченко та голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

DSC09436DSC09438

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Мар’їнською центральною районною бібліотекою біля пам’ятного знаку була оформлена тематична книжкова виставка.

DSCN9545DSCN9551

DSCN9576

 

Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає

Годинник життя безупинно іде,

Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе  пам’ятає…