Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці відбулася година скорботи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

13 грудня 2019 року, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в м. Мар’їнка біля Пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії відбулася година скорботи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС “Біль минулого”.

У заході взяли участь керівництво району, делегація учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Мар’їнського району, вдови чорнобильців, працівники установ та організацій, жителі району.

На початку заходу настоятелем Свято-Казанського храму отцем Сергієм було проведено панахиду за загиблими земляками, які віддали своє життя, рятуючи світ від страшної катастрофи.

1111 IMG_8847

До слова були запрошені в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, помічник народного депутата Верховної ради України Володимира Мороза Андрій Расщупкін, заступник голови Мар’їнської міської в Донецькій області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз. Чорнобиль. України.» Андрій Янихбаш та голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

IMG_8869 IMG_8865

IMG_8857

На заході Василь Мелюс зачитав вірш “Горить Чорнобильська свіча”, присвячений героям-ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Присутні  хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв-ліквідаторів та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

IMG_8886 IMG_8898

IMG_8908