Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці відбулася тематична година, присвячена 75-й річниці вигнання нацистів з України

Сьогодні, 28 жовтня 2019 року,  в м.Мар’їнка відбулася тематична година «Дорогами болю, дорогами слави», присвячена 75-й річниці вигнання нацистів з України.

Участь у заході взяли представники районної та місцевої влади, установ, організацій, громадських об’єднань, жителі та гості міста.

DSC02510 копия

IMG_7294 копия

IMG_7299

Із річницею всіх привітали в.о.голови райдержадміністрації Тетяна Збицька та голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

DSC02509 копия DSC02515 копия

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам.

IMG_7319 копияIMG_7329

IMG_7341 — копия

Також в цей день біля меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні Мар’їнська районна бібліотека підготувала книжкову виставку «Шляхами визволення». До уваги глядачів виставки були представлені історичні та архівні дані про причини, перебіг та наслідки однієї з найбільших і найтрагічніших подій в історії українського народу ХХ століття – Другої світової війни.

IMG_7352 копия

Такі заходи є живими уроками історії. Адже попри швидкоплинність років із пам’яті не можливо стерти спогади. Вони вічно нагадують про людей, які подарували нам сьогодення. Вічна слава полеглим у боях за рідну землю, низький уклін живим героям…