Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці відбувся мітинг до Дня визволення Донбасу від фашистських загарбників

Сьогодні, 08 вересня 2020 року, в місті Мар’їнка відбувся мітинг до Дня визволення Донбасу від фашистських загарбників «Крок до святої перемоги». Біля Меморіалу загиблим воїнам зібралися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадські організації, жителі міста, молодь та військовослужбовці Збройних Сил України.

IMG_5051 IMG_5053

IMG_5052 IMG_5047

З нагоди 77-ї річниці визволення Донбасу від фашистів з вітальним словом до присутніх звернулися голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк та голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

DSC02644 IMG_5059

77 років тому, восени 1943 року Донеччина було остаточно визволена від фашистської навали, Мар’їнський район перебував в окупації 2 роки, за які загарбники заподіяли тут чимало лиха. І донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні.

Присутні вшанували пам’ять всіх загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам.

IMG_5064120

IMG_5071

IMG_5075

 

Танцювальну композицію «Україна єдина»  всім подарували учні Мар’їнського закладу загальної середньої освіти №2.

DSC02654

Мар’їнською районною бібліотекою біля Меморіалу було підготовлено тематичну книжкову виставку.

Низький уклін і глибока нашим фронтовикам за мужність та самовіддане служіння своєму народу. Міцного здоров’я вам, довгих років життя, сімейного затишку, добробуту та мирного неба над головою!