Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці відновило свою роботу відділення “Ощадбанку”

Сьогодні, 19 лютого 2018 року, в м.Мар’їнка відбулося урочисте відкриття відділення «Ощадбанку», яке вимушене було припинити свою діяльність  в 2014 році через проведення бойових дій на території міста.

В урочистому відкритті взяли участь голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, голова правління АТ «Ощадбанк» Андрій Пишний, голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, начальник філії «Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Світлана Яківчик, начальник ГУ НП України в Донецькій області Микола Семінішин та інші почесні гості.

Ця подія також зібрала чимало мешканців та гостей міста Мар’їнка, адже дане відділення «Ощадбанку» поки що єдина банківська установа в райцентрі.

Як зазначив у своєму виступі губернатор Донецької області Павло Жебрівський, «нинішнє відкриття – подія не лише для мар’їнців, але і для жителів тимчасово окупованих територій, це дуже чіткий і виразний меседж: життя до Мар’їнки повертається, місто починає розвиватися, і невдовзі життя та розвиток повернуться і на решту території Донеччини та Луганщини, коли там встановимо українську владу. Але вже зараз дбаємо про тих людей, які опинилися у заручниках рашистських наймитів: максимально наближаємо до них банківські послуги.»

У своєму вітальному слові очільник Мар’їнського району Володимир Вікторович Мороз висловив щиру вдячність від жителів району губернатору Донецької області  Павлу Івановичу Жебрівському, керівництву АТ «Ощадбанк»  та усім, хто докладав зусиль для того, щоб це відділення відновило свою роботу в Мар’їнці.

«Для жителів прифронтових населених пунктів нашого району це справжнє свято. Це як ковток свіжого повітря в наші багатостраждальні міста та надія на повернення мирного неба, надія на нове життя. Дуже приємно, коли співпраця дає такі гарні результати. Я щиро вдячний всім, хто допомагає нашому району в такі складні часи, адже ми щодня доводимо, що разом можна вирішити чимало складних завдань, та повернути нашим громадянам комфортні умови життя» – зазначив Володимир Вікторович.

У Мар’їнському відділенні клієнти банку зможуть отримати увесь спектр банківських послуг.  В приміщенні банку введено жорсткі заходи безпеки: броньовані конструкції, сигналізація та відеоспостереження.

DSC00340 — копия

DSC00341 — копия

DSC00362 — копия

DSC00375 — копия

DSC00384 — копия

DSC00400 — копия